

Lessen en workshops
Wat
Tussen 10 september en 12 november 2026 worden er twee cursussen aangeboden. Beide cursussen bestaan uit 10 lessen. De lessen duren een uur (met een inloop van een kwartier).
De lessen besteden we vooral aan oefenen. Voor achtergrondinformatie bij de oefeningen gebruiken we tijdens de cursus het boek "Zhineng Qigong, gids voor een gezonde, vitale en holistische leefstijl (2021)" van Anne Hering.
In dat boek staan ook de oefeningen beschreven.
Na iedere les krijg je een link naar de Youtube filmpjes die ik heb gemaakt van de oefeningen die we tijdens de les gedaan hebben. De eerdere cursisten geven aan dat de filmpjes een fijne ondersteuning zijn bij het oefenen thuis.
De lessen gaan door bij een minimaal aantal inschrijvingen van 6. Het maximale aantal deelnemers per cursus is 12.
Heb je zelf ideeën voor een Zhineng Qigong-activiteit?
Meld dat via info@zhinengdeventer.nl. Dan kijken we samen wat er mogelijk is.
Wanneer
We beginnen op 10 september 2026. Als je eerst wil kennismaken met Zhineng Qigong kun je meedoen aan de gratis kennismakingsles op 3 september.
Geef hier je belangstelling aan.
Lestijden :
Donderdagmiddag:
15.15-16.15 uur (inloop vanaf 15.00 uur)
Donderdagavond:
18.45 - 19.45 uur (inloop vanaf 18.30 uur)
Waar
De lessen vinden plaats in Deventer, bij Yogica (Brinkgeverweg).
Kosten
De kosten voor de hele cursus bedragen €136. Bij dat bedrag is het boek "Zhineng Qigong, gids voor een gezonde vitale en holistische leefstijl" (winkelwaarde €34,50) inbegrepen. Als je het boek al hebt, is de prijs 120€.
Nadere info
Heb je vragen over het cursusaanbod, over de informatie op deze website of suggesties voor andere activiteiten? Mail naar info@zhinengdeventer.nl. Of stuur een bericht via Whatsapp: 0627500105
